Regulile introduse în acest sezon pot fi văzute aici.
Premiul etapei: un voucher Ancada în valoare de 50 de lei. Pentru a intra în posesia lui, va trebui să postaţi numele şi prenumele în rubrica corespunzătoare sau în cadrul comentariului (dacă nu aţi făcut acest lucru într-una din etapele precedente) şi să vă prezentaţi la magazinul Ancada de la Sala Sporturilor.
Primul meci: Steaua – Braşov, 28.05.2013, ora 18.00.
Fiecare participant trebuie să verifice corectitudinea propriilor pronosticurilor introduse în tabelul cu clasamentul, dar şi validarea şi contorizarea lor în coloanele de scor.
Meciurile etapei
Steaua – Braşov
Oţelul – Dinamo
CFR – U Cluj
Petrolul – Mediaş
Pandurii – Astra
Bistriţa – Concordia
Rapid – Ceahlăul
Viitorul – Severin
Iaşi – Vaslui
8 comentarii
Steaua – Braşov 1x
Oţelul – Dinamo 1x
CFR – U Cluj x2
Petrolul – Mediaş 1 (3-1)
Pandurii – Astra 1 (3-0)
Bistriţa – Concordia x (1-1)
Rapid – Ceahlăul 1 (3-1)
Viitorul – Severin 1 (3-0)
Iaşi – Vaslui 2 (0-3)
Steaua – Braşov 1 2-0
Oţelul – Dinamo 1 2-1
CFR – U Cluj 1 1-0
Petrolul – Mediaş 1x
Pandurii – Astra 1x
Bistriţa – Concordia 2 (1-2)
Rapid – Ceahlăul 1x
Viitorul – Severin x 0-0
Iaşi – Vaslui 2 (1-2)
Steaua – Braşov 1/2-1
Oţelul – Dinamo 1/2-1
CFR – U Cluj x2
Petrolul – Mediaş 1/2-1
Pandurii – Astra 12
Bistriţa – Concordia 1/2-0
Rapid – Ceahlăul 1/2-1
Viitorul – Severin 1x
Iaşi – Vaslui 2/0-2
Steaua – Braşov 1 2-0
Oţelul – Dinamo 1 2-1
CFR – U Cluj x2
Petrolul – Mediaş 1 2-1
Pandurii – Astra 1x
Bistriţa – Concordia 1 2-1
Rapid – Ceahlăul 2 2-3
Viitorul – Severin x2
Iaşi – Vaslui 2 (1-2)
Steaua – Braşov 1 (3-1)
Oţelul – Dinamo 1 (1-0)
CFR – U Cluj 12
Petrolul – Mediaş 1 (1-0)
Pandurii – Astra 1x
Bistriţa – Concordia x (1-1)
Rapid – Ceahlăul 1x
Viitorul – Severin 1 (3-1)
Iaşi – Vaslui 2 (0-1)
Steaua – Braşov 1 (1-0)
Oţelul – Dinamo X (1-1)
CFR – U Cluj 1 (2-0)
Petrolul – Mediaş 1 (2-0)
Pandurii – Astra 1X
Bistriţa – Concordia 1X
Rapid – Ceahlăul X (0-0)
Viitorul – Severin 1X
Iaşi – Vaslui 2 (0-1)
Steaua – Braşov x2
Oţelul – Dinamo x2
CFR – U Cluj x2
Petrolul – Mediaş x 1-1
Pandurii – Astra 2 0-2
Bistriţa – Concordia x (1-1)
Rapid – Ceahlăul 1 3-0
Viitorul – Severin 1 2-0
Iaşi – Vaslui x (1-1)
CFR – U Cluj 2 1-3
Petrolul – Mediaş 1x
Pandurii – Astra 1x
Bistriţa – Concordia x 0-0
Rapid – Ceahlăul x 1-1
Viitorul – Severin 1 2-0
Iaşi – Vaslui 2 1-3