Regulile introduse în acest sezon pot fi văzute aici.
Premiul etapei: un voucher Ancada în valoare de 50 de lei. Pentru a intra în posesia lui, va trebui să postaţi numele şi prenumele în rubrica corespunzătoare sau în cadrul comentariului (dacă nu aţi făcut acest lucru într-una din etapele precedente) şi să vă prezentaţi la magazinul Ancada de la Sala Sporturilor.
Primul meci: Bistriţa – Ceahlăul, 01.03.2013, ora 19.45.
Fiecare participant trebuie să verifice corectitudinea propriilor pronosticurilor introduse în tabelul cu clasamentul, dar şi validarea şi contorizarea lor în coloanele de scor.
Meciurile etapei
Bistriţa – Ceahlăul
Steaua – Mediaş
Viitorul – U Cluj
CFR – Oţelul
Petrolul – Iaşi
Rapid – Dinamo
Braşov – Concordia
Pandurii – Vaslui
Severin – Astra
10 comentarii
Bistrita-ceahlaul x 1-1
steaua-medias 1 2-1
viitorul-u cluj 1 2-1
cfr-otelul 1 2-1
petrolul-iasi 1 3-0
rapid-dinamo x2
brasov-chiajna 1x
pandurii-vaslui 1 2-1
severin-astra x2
Bistrita-ceahlaul x2
steaua-medias 1 2-0
viitorul-u cluj 1 2-1
cfr-otelul 1x
petrolul-iasi 1 2-0
rapid-dinamo 12
brasov-chiajna 1 1-0
pandurii-vaslui 1 2-1
severin-astra 2 1-3
Bistriţa – Ceahlăul x (1-1)
Steaua – Mediaş 1 (3-1)
Viitorul – U Cluj 1x
CFR – Oţelul 1 (3-1)
Petrolul – Iaşi 1 (3-1)
Rapid – Dinamo 1 (3-1)
Braşov – Concordia 1x
Pandurii – Vaslui 1x
Severin – Astra 2 (1-3)
Bistrita-ceahlaul 12
steaua-medias 1 2-1
viitorul-u cluj x 1-1
cfr-otelul 1 1-0
petrolul-iasi 1 3-2
rapid-dinamo 1x
brasov-chiajna 1x
pandurii-vaslui x 1-1
severin-astra 2 1-2
Bistrita-ceahlaul x 0-0
steaua-medias 1x
viitorul-u cluj 1 2-1
cfr-otelul 1x
petrolul-iasi 1x
rapid-dinamo x 0-0
brasov-chiajna 1 1-0
pandurii-vaslui 2 0-1
severin-astra 1 1-0
Bistriţa – Ceahlăul 1 (1-0)
Steaua – Mediaş 1 (2-0)
Viitorul – U Cluj 1X
CFR – Oţelul 1 (2-0)
Petrolul – Iaşi 1 (2-0)
Rapid – Dinamo 1X
Braşov – Concordia X (2-2)
Pandurii – Vaslui X (1-1)
Severin – Astra X2
Bistriţa – Ceahlăul 1x
Steaua – Mediaş 1 [2-0]
Viitorul – U Cluj 1x
CFR – Oţelul 1 [2-0]
Petrolul – Iaşi 1 [3-0]
Rapid – Dinamo 2 [1-3]
Braşov – Concordia 1 [2-0]
Pandurii – Vaslui 12
Severin – Astra 2 [1-2]
Bistriţa – Ceahlăul 12
Steaua – Mediaş 1(3-1)
Viitorul – U Cluj 12
CFR – Oţelul 1(1-0)
Petrolul – Iaşi 1(3-0)
Rapid – Dinamo x(1-1)
Braşov – Concordia 1(2-1)
Pandurii – Vaslui 12
Severin – Astra 2(0-2)
Bistriţa – Ceahlăul 1 2-1
Steaua – Mediaş 1 3-1
Viitorul – U Cluj X2
CFR – Oţelul 1X
Petrolul – Iaşi 1
Rapid – Dinamo 12
Braşov – Concordia 1 2-1
Pandurii – Vaslui X 1-1
Severin – Astra 2 0-2
Bistriţa – Ceahlăul 2 (0-1)
Steaua – Mediaş 1 (2-0)
Viitorul – U Cluj X (1-1)
CFR – Oţelul 1 (1-0)
Petrolul – Iaşi 1 (2-0)
Rapid – Dinamo X2
Braşov – Concordia 1 (2-1)
Pandurii – Vaslui X2
Severin – Astra X2