Cei de la Zebra Catering se pricep să facă mîncare bună și stau la fel de bine și la capitolul promovare.
Zebra are un logo nou-nouț, actual, o nouă identitate vizuală, în ton cu pregătirile pentru 2020, un site nou (restaurant online 🛒), așa că nu te plictisești, ba te și saturi cu mîncarea lor.
Dacă intrați pe site-ul lor, aici, veți înțelege mai bine cum stă treaba. Informațiile sunt complete, complexe, actualizate mereu, ceea ce face simplă interacționarea și foarte eficace.
În plus, dacă intrați pe pagina de facebook a celor de la Zebra aveți șanse mari să vă și binedispuneți zilnic pentru că acolo mesajele sunt într-adevăr foarte „smart”.
Ajunge poate un exemplu, o prezentare a unui fel de pește:
„S-a anunțat COD cu nuanțe de portocaliu: avertizare de pește proaspăt, valabilă până azi la ora 14. Codul e din Alaska (unde probabil e vremea ca la Cluuuj), e gătit al cartoccio’ și servit cu cartofi, roșii cherry și lămâie”.